کد خبر : 5870
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۹
-

نخبگان در اداره کل صمت خراسان جنوبی بکارگیری می شوند

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی، احمد آریافر گفت: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور بهره مندی از ظرفیت نخبگان در توسعه اقتصادی استان، تامین و جذب نیروی انسانی در این اداره کل، نخبگان بر اساس شایستگی‌های مربوطه و تخصص‌های مورد نیاز در حوزه صنعت و معدن جذب می شوند.

وی با اشاره به اینکه موضوع بهره گیری از ظرفیت و ایجاد اشتغال برای نخبگان، همواره یکی از مطالبات رهبر معظم انقلاب از مسئولان و مدیران کشور در حل مسائل کشور بوده است افزود : در همین راستا با توجه به گستردگی حوزه صمت استان از ظرفیت این قشر در حوزه صنعت، معدن و تجارت استفاده می شود.

سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی رشته‌های تحصیلی مورد نیاز این سازمان را مهندسی معدن، مهندسی صنایع، مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی، فناوری اطلاعات و حسابداری برای تصدی پست‌های کارشناسی امور معادن و صنایع معدنی، بازرسی و نظارت، فناوری اطلاعات و امور مالی،رشته حقوق و کارشناس حقوقی عنوان کرد.

آریافر افزود: متقاضیان می‌توانند مدارک و مستندات از جمله مدارک تحصیلی مقاطع مختلف، رزومه، فتوکپی تمامی صفحات شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت برای آقایان، گواهی از بنیاد نخبگان و درخواست همکاری بصورت کتبی به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل صنعت، معدن و تجارت واقع در بلوار شهدای عبادی تحویل دهند.

وی گفت : پس از بررسی مدارک، افراد واجد شرایط در صورت کسب امتیاز لازم و احراز سایر شرایط به وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی و از مزایای این تسهیل بهره‌مند می شوند.

مطالب تصادفی پیشنهادی
صمت نقشی در اخذ تخصیص یا واریز اعتبارات بند قانونی ذکرشده ندارد

انتهای پیام/
- منبع: خبرگزاری صدا و سیما