کد خبر : 5874
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۶
-
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد:

هدف از تشکیل سازمان همیاری،ارتقای توان شهرداری ها در تمام زمینه ها

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: هدف از تشکیل سازمان همیاری،ارتقاء توان شهرداری های استان در تمام زمینه هاست.


به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ عباس زاده با بیان این مطلب در نشست صمیمی با پرسنل سازمان همیاری شهرداری های استان، خاطرنشان کرد:

وی تصریح کرد: در چند ماه اخیر با مدیریت خوب، شاهد تغییرات مثبتی در سازمان بودیم و مجموعه استانداری هم از فعالیت های انجام شده در سازمان همیاری شهرداری‌های استان رضایت دارند.

وی این موفقیت را نتیجه تلاش‌های همه کارکنان سازمان دانست و ادامه داد: انتظار داریم با حضور مدیرعامل سازمان با سابقه خوب در مدیریت و پرسنل کارآزموده در مجموعه از همه پتانسیل ها و ظرفیت های سازمان در مسیر توسعه و آبادانی استان به نحو مطلوب استفاده شود.

رئیس هیئت مدیره سازمان متذکر شد: مدیران و کارکنان سازمان همیاری شهرداری های استان باید در گام اول قانون مداری را ملاک عمل خود قرار دهند.

عباس زاده تأکید کرد: سازمان همیاری شهرداری ها یک بنگاه اقتصادی است و می بایست از الزامات یک بنگاه اقتصادی که شامل درآمد و هزینه هست پیروی کند.

وی ادامه داد: افزایش درآمد فقط به معنای سود بیشتر نیست بلکه کاهش هزینه ها هم می تواند به نوعی افزایش درآمد باشد که این مهم نیز باید در مجموعه مورد توجه قرار گیرد.

شایان ذکر است؛ در انتهای این نشست از چهار نفر از کارمندان نمونه و بازنشستگان سازمان همیاری شهرداری ها تقدیر به عمل آمد.

معاون استاندار قبل از این جلسه در نشستی با مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان جنوبی از آخرین وضعیت این مجموعه مطلع شد.

مطالب تصادفی پیشنهادی
سراسر نقاط شهر بشرویه‌ کارگاه‌ ساخت‌ و ساز شهرداری

انتهای پیام/
-