کد خبر : 5884
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۴
-
در تحلیل بیانات رهبر معظم انقلاب مطرح شد؛

ضرورت هوشیاری و آگاهی در زمان تحول جهانی | شخصیت‌های بزرگ مناطق شناسنامه هر منطقه هستند و باید به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشت

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: طبق فرمایشات رهبری، باید در زمان تغییر موقعیت جهان و تحول در آن، آگاهی و هوشیاری داشت.

 

حجت الاسلام نوفرستی در برنامه پرسمان شبکه خاوران افزود: دیدار مردم خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان با رهبری نعمت بزرگی برای مردم هر ۲ استان بود که می‌توان از بیانات رهبری بهترین استفاده را برد.

وی با اشاره به اینکه با توجه به فرمایش رهبری، اولین مبارزه آشکار ایشان در برابر طاغوت در بیرجند رخ داده است، گفت: بیرجند شخصیت‌های بسیاری در تراز دین و انقلاب دارد که از جمله آن آیت الله تهامی است که رهبری از وی به عنوان یک شخصیت برجسته یاد کردند.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مردم در سال ۱۳۴۲ در زمان مبارزه رهبری با طاغوت در بیرجند با ایشان همراهی کرده اند، افزود: معظم له همچنین در دیدار خود با مردم ۲ استان، از شخصیت‌هایی در سیستان و بلوچستان نام بردند که در تراز انقلاب بوده اند و این نشان دهنده ولایی بودن مردم خطه شرق کشور است.

حجت الاسلام نوفرستی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: طبق فرمایش رهبری، شخصیت‌های بزرگ مناطق شناسنامه هر منطقه هستند و باید به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشت.

وی ضمن اشاره به اینکه استکبار سعی کرده است تا اختلافاتی را در بین جوامع ایجاد کند، افزود: رهبری هشدار داده اند که باید در برابر بحران‌ها که از سوی نهاد‌های بحران ساز ایجاد می‌شود، هوشیار بود و آگاهی و بصیرت داشت تا بتوان وحدت و امنیت ملی را حفظ کرد.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی نشست مشترک بین ۲ استان را نشان دهنده وحدت و این پیام که دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند دانست و گفت:دشمن کارشکنی‌های زیادی انجام داد تا بتواند محرم و صفر را در ذهن افراد سبک کند، اما رهبری بر جوانان نظر دارند و این گروه از افراد می‌توانند در خنثی سازی نقشه‌های دشمن بسیار خوب ایفای نقش کنند.

مطالب تصادفی پیشنهادی
رهبر انقلاب پیروزی مقاومت ملت فلسطین را تبریک گفتند

انتهای پیام/
- منبع: خبرگزاری صدا و سیما