کد خبر : 5887
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۸
-
امام جمعه موقت بیرجند:

بیانات رهبر معظم انقلاب سرلوحه عمل مردم و مسئولان قرار گیرد | امروز دشمن تمام قد در میدان است و با نفاق مدرن به دنبال تضعیف انقلاب است

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی، امام جمعه موقت بیرجند در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به دیدار نمایندگانی از اقشار مختلف مردم با رهبر معظم انقلاب گفت:این دیدار توفیقی برای مردم استان بود و بیانات رهبر معظم انقلاب باید سرلوحه عمل مردم و مسئولان قرار گیرد.

حجت الاسلام رحیم آبادی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص قرار گرفتن دنیا در مسیر تحول اشاره کرد و افزود: امروز دشمن تمام قد در میدان است و با نفاق مدرن به دنبال تضعیف انقلاب است، در این شرایط همه مردم و مسئولان باید گوش به فرمان رهبری باشند.

وی به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص توطئه دشمن برای امنیت و وحدت مردم اشاره کرد و گفت: امروز همه و بویژه مسئولان فرهنگی و معلمان و اساتید برای خنثی کردن نقشه‌های شوم دشمنان نقش مهمی دارند.

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه زن، زندگی، آزادی کلماتی از متن اسلام است که دشمنان آن را سر می‌دهند گفت: دشمنان با این شعار به دنبال از بین بردن جایگاه زن، زندگی عفیفانه و آزادی تحت حاکمیت الهی هستند که باید برای خنثی شدن این توطئه، دستاورد‌های نظام و انقلاب را تبیین کنیم.

مطالب تصادفی پیشنهادی
تفکر، اندیشه و منش شهدا را سرلوحه کار و زندگی خود قرار دهیم 

انتهای پیام/
-