کد خبر : 5924
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۸
-
فرماندار شهرستان بشرویه:

شورای هماهنگی روابط عمومی ها در بشرویه تشکیل می شود | شبکه سازی نقطه عطفی در زمینه اطلاع رسانی صحیح به مردم خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز فرماندار شهرستان بشرویه از تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی ها و بیان مستمر خدمات و‌ دستاوردهای دولت از طریق رسانه ها و فضای مجازی خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشرویه؛ علی زاده فرماندار شهرستان بشرویه در گردهمایی روسای ادارات به همراه روابط عمومی دستگاه های اجرایی با حضور مشاور استاندار خراسان جنوبی در امور روابط عمومی، دهه کرامت و ولادت حضرت فاطمه معصومه (س)، سالروز فتح خرمشهر و دزفول و روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

وی افزود: از همان پیروزی انقلاب اسلامی تاکید به اطلاع رسانی شفاف و صحیح به مردم بوده و در سالهای اخیر مقام معظم رهبری به این مهم بیشتر تاکید میکنند.
وی افزود: هجمه سنگین دشمن در این حوزه اطلاع رسانی به نوجوانان و جوانان و حتی کودکان ما وارد شده و ما در مقابل باید ورود جدی به این حوزه داشته باشیم.

فرماندار شهرستان بشرویه گفت: در سفرهای آقای استاندار و معاونین ایشان برخی مطالبات و پروژه هایی انجام شد که آرزوی بیش از ۴۰ ساله مردم بود و تمام قول هایی که آقای استاندار به مردم دادند محقق شد و یا در حال انجام بود.

وی افزود: در جلسه ای که با معاونت استاندار داشتیم یکی از ملاک های ارزیابی مدیران را این عنوان کردند که اگر مدیری در جمع مردم حاضر شده و قولی داده به آن عمل کرده یا خیر، چرا که دولت، دولت صادق الوعده ای است و به خوبی این مهم را در رفتار رئیس جمهور و استاندار محترم شاهدیم لذا سایر مدیران نیز این راه و‌روش را باید در پیش بگیرند.
فرماندار بشرویه همچنین به دستاوردهای ملی و بین المللی دولت اشاره کرد.
علی زاده افزود: متاسفانه شهرستان بشرویه در غلبه بر سمتی است که فضای مجازی و اطلاع رسانی بر خلاف جریان دولت یا نظام است و شبکه سازی در این زمینه نقطه عطفی در اطلاع رسانی صحیح به مردم خواهد بود.
وی گفت: طبق مصوبات شورای اطلاع رسانی در شهرستان شکل میگیرد و‌ تمامی ادارات باید رابط روابط عمومی را معرفی کنند.

علی زاده گفت: برگزاری جلسات آموزشی در حوزه اطلاع رسانی مستمر خواهد بود و‌ در پایان هرروز خبر های آماده و تنظیم شده جهت بازدید عموم بارگذاری میشود.

فرماندار بشرویه بیان داشت: جلسات روابط عمومی ها در هر ۱۵ روز برگزار میشود و پایان هرماه روابط عمومی ها گزارشی از اقدامات اداره خود اعلام می کنند تا به سمع و نظر مردم برسد.

وی افزود: یکی از شاخصه های ارزیابی مدیران نیز همین اطلاع رسانی و همکاری در این زمینه خواهد بود.

فرماندار بشرویه‌با گلایه‌از عدم حضور برخی از روسای ادارات گفت: برخورد جدی در صورت عدم توجه به برگزاری جلسات با مدیران شکل خواهد گرفت.

مطالب تصادفی پیشنهادی
دیدار فرماندار با مدیرجهادکشاورزی شهرستان به مناسبت هفته جهاد

انتهای پیام/
-