کد خبر : 5927
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۳
-
امام جمعه شهرستان بشرویه؛

روابط عمومی ها در راستای تقویت و کارآمدی نظام کمک کنند | روابط عمومی ها چشم و گوش و‌ زبان ادارات هستند

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشرویه؛ حجت الاسلام و المسلمین زارعی امام جمعه شهرستان بشرویه در گردهمایی روسای ادارات و روابط عمومی های دستگاه های اجرایی شهرستان گفت: هدایت افکار عمومی امروز یکی از مهارت های مهم است و روابط عمومی ها باید در راستای تقویت و کارآمدی نظام و تحقق جهاد تبیین کمک کنند.

 

وی افزود: ساخت خبر و روایت خبرها جز مسائلی است که در دنیای امروز در کشورها و ملت های مختلف حتی برای آن مسابقه می‌گذارند.

امام جمعه بشرویه بیان داشت: ما یک جنگ ترکیبی سخت را امروز شاهد هستیم که یک بعد این جنگ روایت ها است.

 حجت الاسلام زارعی گفت: دشمن امروز به نفع خود خبرسازی و روایتگری میکند و لذا در مقابل ما نیز باید خدمات نظام، دولت و انقلاب را تبیین کنیم.

امام جمعه بشرویه افزود: روابط عمومی ها چشم و گوش و‌ زبان ادارات هستند و باید خدمات اداره خود را شفاف سازی و تبیین کرده و به سمع‌و نظر مردم برسانند.

حجت الاسلام زارعی بیان داشت: اگر چه دولت برخی نواقص از جمله نظارت بر بازار را هم دارد اما مزایای بسیاری هم دارد که‌ما باید این مزایا را برای همه بازگو کنیم، مزایایی که اگر در دولت های دیگر کمترین اتفاقات رخ میداد بیشترین اطلاعات مخابره می شد اما در این دولت اطلاع رسانی کمتری در حوزه خدمات صورت گرفته به مردم انجام می شود.

مطالب تصادفی پیشنهادی
تصویری | کاروان زیر سایه خورشید در مسجد جامع بشرویه

انتهای پیام/
-