کد خبر : 6142
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۴
-
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بشرویه خبر داد:

اکران فیلم  «بچه زرنگ» به زودی در شهرستان بشرویه |

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بشرویه از اکران فیلم  «بچه زرنگ» به زودی در شهرستان بشرویه خبر داد.

پویانمایی سینمایی #بچه_زرنگ محصول مشترک «گروه هنر پویا» و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به تهیه کنندگی حامد جعفری است که به همت نزدیک به ۲۵۰ نفر از جوانان هنرمند ایران ساخته شده است و از ۵ مهر در سالن های سینمایی سراسر کشور به اکران درمی آید.

«بچه زرنگ» ماجرای پسر بچه‌ای به نام محسن است که خود را ابرقهرمان می‌داند و در یک اتفاق نادر، به جنگلی اسرار آمیز قدم می‌گذارد و با حیوانات منقرض شده ایران مواجه می‌شود، این آغاز یک ماجرای پیچیده برای نجات آخرین ببر ایرانی است…

گروه هنر پویا پیش از این تولید انیمیش‌های پرفروش و پرمخاطب فیلشاه و شاهزاده روم را در کارنامه خود داشته است.

📌بچه زرنگ؛ نجات آخرین ببر ایرانی

 تهیه کننده: حامد جعفری

ساخت تیزر: امید میرزایی

پخش از فیلمیران


به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری خراسان جنوبی؛ همزمان با سراسر کشور پویانمایی سینمایی «بچه زرنگ» از ۵ مهرماه در سینماهای کشور اکران می شود و برهمین اساس نشست هماهنگی با حضور جمعی از نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط  روز شنبه یکم شهریور ماه ۱۴۰۲ در محل اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان برگزار شد .

مدیر کل کانون استان در این این نشست گفت: «بچه زرنگ» پاسخی به مطالبات عمومی مردم در خصوص تولید آثار هنری به منظور انتقال مفاهیم تربیتی به کودکان ونوجوانان است که مفاهیم تربیتی و آموزشی زیادی را در قالب هنر به مخاطبان خود ارایه می کند.

حمیدی افزود: این پویانمایی سینمایی در کنار اینکه مفاهیمی از قبیل احترام به پدر و مادر، رعایت حقوق کودک، اهمیت حفاظت از محیط زیست، ارایه گویش های مختلف و… را منتقل می کند روحیه امید آفرینی، ایجاد شادابی و نشاط را نیز در کودکان ونوجوانان و مخاطبان خود ایجاد می‌کند.

وی در ادامه خواستار همکاری و مشارکت دستگاه‌های اجرایی حاضر در این نشست شد و گفت: باید زمینه های لازم جهت اکران این پویانمایی برای کودکان و نوجوانان استان فراهم شود.

پس از صحبت‌های مدیر کل کانون استان نیز نمایندگان دستگاه‌های اجرایی حاضر در این نشست نیز به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص اکران عمومی این اثر را در شهرستان‌های برخوردار از سینما و همچنین سایر شهرستان‌های فاقد سینما ارایه کردند.

گفتنی است پویانمایی سینمایی «بچه زرنگ» محصول مشترک «گروه هنر پویا» و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به تهیه کنندگی حامد جعفری است و قرار است همزمان با سراسر کشور ۵ مهرماه در سینماهای استان خراسان جنوبی نیز اکران شود.

مطالب تصادفی پیشنهادی
عضویت رایگان کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی در مراکز کانون

انتهای پیام/
-