کد خبر : 6393
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۷
-

مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج ارسک | از زحمات سرگرد حامدی تقدیر و سروان دهقان فرمانده حوزه ارسک شد

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز صبح امروز -پنجشنبه 6 مهرماه- طی مراسمی با حضور فرمانده سپاه شهرستان، امام جمعه، بخشدار، اعضای شورای اسلامی، شهردار، بسیجیان و معتمدین از زحمات جناب سرگرد حامدی تقدیر به عمل آمد و جناب سروان دهقان به عنوان فرمانده حوزه مقاومت بسیج ارسک معرفی شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه برگزاری نمایش غدیر و مردان عاشورایی، یادواره شهدا، همکاری در مسکن مهر و آسفالت معابر در ارسک را از جمله برنامه های فاخر و فعالیت های انجام شده در سه ساله اخیر دانست.

 سرهنگ پاسدار مهدی حسنی ضمن توصیه به فرمانده جدید حوزه بسیج جهت استفاده از تمامی ظرفیت های مردمی؛ از مسئولین و همشهریان خواست با پایگاهها و حوزه بسیج همکاری بیشتری داشته باشند.

حجه الاسلام شهریاری امام جمعه شهر ارسک در برنامه تکریم و معارفه سرگرد حامدی بیان کرد: در نظام جمهوری اسلامی‌قطعا اگر کسی در راستای منویات مقام معظم رهبری قدم بردارد موفق می شود وباید برای کسب رضای خداوند تلاش کنیم.

حجه الاسلام شهریاری ضمن تقدیر وتشکر از سرگرد حامدی گفت:با اینکه من در ماه های پایانی این بزرگوار به شهر ارسک امدم ولی گزارش فعالیت‌های سرگرد حامدی به دستم رسیده است. تمام فعالیت‌های این بزرگوار در سطح شهرستانی بوده است که ایشان در سطح شهر و بخش انجام داده است.

امام جمعه شهر ارسک ضمن تبریک به سروان دهقان فرمانده جدید ،گفت:از فرمانده جدید تقاضا دارم که قطعاً کارهای ارزشمندی که برادر حامدی انجام داده است را ادامه دهند.

در پایان تشکر میکنم از سرگرد حامدی و خانواده ایشان و آرزوی توفیقات روز افزون برای این بزرگوار دارم. و انشاءالله که همه زیر سایه منویات مقام معظم رهبری و شهدا وصیت نامه امام قدم برداریم.

 

 

سرگرد حامدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام جعفر صادق (ع) در جلسه تکریم و معارفه خود گفت:
بنده سعی کردم نگاه مدیریتی ام به سبک بچه های دفاع مقدس باشد . یعنی نگاه روزمرگی نباشد.

در این سه سال که در شهر ارسک خدمت کردم سعی کردم ارتباط خانوادگی ام با مردم طوری باشد که آن عهدواخوت وبرادری با مجموعه شهروبخش ارسک شکل بگیرد.

سرگردحامدی درحیطه فعالیت‌های خود دراین سه سال افزود :برای راه اندازی حوزه خواهران در شهر ارسک باید تعداد پایگاه های شهر افزایش می یافت که در این راستا ۹ پایگاه به ۱۶پایگاه ارتقاءیافت که باید از مجموعه سپاه شهرستان و مجموعه شورای حوزه تشکر کرد.

همچنین در زمینه فعالیت‌های عمرانی بیان کردند:دیوار کشی وحصار کشی حوزه واسفالت محوطه حوزه باحمایتهای مجموعه شورای اسلامی وشهرداری انجام شد.
واقدام دیگری که در زمینه عمرانی انجام شد که در سال‌های اخیر بی سابقه بوده است اختصاص قیر به سطح شهر وبخش ارسک که منجر به آسفالت ۴۰هزار متر از معابر بخش با همکاری شهرداری وبسیج سازندگی آسفالت شد .

سرگردحامدی درزمینه فعالیت‌های فرهنگی اظهار داشت:اجرای نمایش غدیر با بیش از ۲۰۰ بازیگر که از برنانه های شاخص استان انتخاب شد واجرای نمایش میدانی مردان عاشورایی ،یادواره شهدای شهرو بخش ارسک که یک برنامه‌ کشوری بود ،دعوت از سخنرانان کشوری از جمله حجه الاسلام ماندگاری،دانشمند،طائب و…از جمله برنامه های فرهنگی انجام شده است.

سرگرد حامدی با اشاره به آیه و یعمل مثقال ذر شرا یرا و یعمل مثقال شره خیرا یرا گفت:

مسئولین همیشه مورد سوال هستند وخداوند کریم‌می‌فرماید که اگر اندازه مثقالی کوچک ،چه کار خیریه کار شر انجام دهید دفتر اعمالت ثبت می شود وبا توجه به این مثال که منزل های قدیمی دارای نورگیرهایی هستند که اگر در سایه بنشینی وان نوری که از نورگیر به کف اتاق می‌تابد رانگاه کنی دارای ذرات معلقی است گفت به اندازه این ذرات معلق تمام اعمال اوثبت می شود.

سرگرد حامدی گفت :هدف من وخانواده ام در این سه سال فقط خدمت ،خدمت،وخدمت برای رضای خدا بوده است.
انشاءالله که خداوند کریم ازتمام خدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران خدماتشان راقبول کند وکمک کند تا رهرو شهدا وامام شهدا باشیم وازاین راه خارج نشویم .

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
تصویری / مراسم عطرافشانی گلزارشهدای بشرویه

انتهای پیام/
-