کد خبر : 6652
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۲
-
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:

خراسان جنوبی ۱۶۷ شهید انتظامی تقدیم انقلاب کرده است

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز سردار حسن شجاعی نسب -صبح شنبه- در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان خراسان جنوبی با بیان اینکه در هفته نیروی انتظامی قرار داریم و شعار امسال در هفته بزرگداشت نیروی انتظامی" شهروند قانون مدار، پلیس خدمتگذار" انتخاب شده است؛ اظهار داشت: خراسان جنوبی دو هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است و شمار شهدای انتظامی استان ۱۶۷ شهید است.

به گزارش خبرنگار مهر، فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه نظم و امنیت پازلی بوده که باید همه قطعات آن در کنار هم قرار بگیرد، یادآور شد: محور اتکا و نقطه پیوند لایه‌های جامعه بشری قانون بوده و در این عرصه پلیس مجری قانون و خدمت گذاری مردم را عهده دار است.

شجاعی‌نسب افزود: تلاش برای تبلور پلیس خدمتگزار و هوشمند و تجلی پلیس در تراز انقلاب اسلامی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه انتظامی کشور امروز تمام ظرفیت‌ها را برای برقراری نظم و و مقابله با ظلم و خدمت گزاری ارزان و بی منت به مردم را به کار بسته است، بیان داشت: مبارزه با بر هم زندگان نظم و امنیت از نقطه صفر مرزی تا مرکز شهرها برکتی بوده که در جای جای ایران توسط مدافعان و مجاهدان نیروی انتظامی و دیگر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دنبال می‌شود.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی ادامه داد: اوج این خدمت گزاری در ایام پیاده روی اربعین ملاحظه شد و نیروی انتظامی در کنار سایر نهادها توانست کاری انقلابی، جهادی و میدانی را با عشق خدمت به زائران حسینی انجام دهد.

شجاعی‌نسب با اشاره به اینکه صدور بیش از ۹۰۰ هزار گذرنامه در ایام اربعین یکی از افتخارات نیروی انتظامی بوده که ۶۰۰ هزار مورد غیر حضوری بوده است، افزود: مدیریت تردد ۸ میلیون تردد و کاهش تصادفات نسبت به قبل با دیپلماسی نقطه‌ای از دیگر افتخارات نیروی انتظامی است.

وی گفت: انتقال ثبت اطلاعات زائران به کشور مقابل، کاهش ایستایی زائران و شکل‌گیری اتاق مشترک از افتخارات کشور است‌.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در دیداری که اخیراً مردم خراسان جنوبی با مقام معظم رهبری داشتند معظم له از خدمات انتظامی کشور به ویژه در ایام اربعین تشکر کردند.

شجاعی‌نسب خاطرنشان کرد: امروز امنیت استان و کشور که با همراهی و همکاری همه نهادها و سازمان‌ها و به یمن خون شهدا ایجاد شده و مثال زدنی می‌باشد، این نعمت بزرگ را در پیشگاه خداوند شاکر هستیم.

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
وحدت ملی، زمینه ساز ارتقای امنیت ملی است

انتهای پیام/
-