کد خبر : 6678
تاریخ انتشار : شنبه 15 مهر 1402 - 15:07
-
آیت الله عبادی در صبحگاه مشترک نیرو‌های مسلح ؛

وحدت ملی، زمینه ساز ارتقای امنیت ملی است

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز ، آیت الله عبادی در صبحگاه مشترک نیرو‌های مسلح به مناسبت هفته انتظامی گفت: سالهاست دشمن با تمام توان برای بر هم زدن وحدت در کشور تلاش می‌کند تا از طریق آن امنیت کشور را بر هم بزنند، اما با هوشیاری مردم و مجاهدت‌های پلیس این نقشه آن‌ها نقش بر آب شده است. وی با بیان اینکه کاری که امروز نیروی انتظامی می‌کند، مقابله با تهاجم بیگانگان و از نوع جهاد فی سیبل الله است، افزود: امنیت جامعه باید با همکاری و همراهی مردم قانون‌پذیر تکمیل شود.

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی، آیت الله عبادی با اشاره به اینکه انتظامی کشور یک پلیس در تراز انقلاب است، گفت: نیرو‌های پلیس مجاهدان فی سبیل الله هستند که در کنار سایر خدمات، مهمترین خدمت پلیس تامین امنیت با کمک مردم است.

استاندار هم پلیس را یکی از ستون‌های استوار امنیت در کشور دانست و گفت: این رشادت‌ها برخاسته از مردمی بودن و پلیس و تعامل آن‌ها با مردم است.

آقای قناعت با اشاره به اینکه یکی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب رونق تولید است که انتظامی با برقراری امنیت، نقش مهمی در پویایی اقتصادی و اشتغال خواهد داشت، گفت: بر اساس آمار مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی خراسان جنوبی رتبه دوم امنیت سرمایه گذاری را دارد که نشان از تلاش‌های پلیس دارد.

سردار شجاعی نسب فرمانده انتظامی استان هم با اشاره به اینکه پلیس تمام ظرفیت‌ها و توانمندی خود را در راستای برقراری نظم و مقابله با ظلم و پاسخگویی به مردم به کار بسته است، گفت: اوج خدمتگزاری پلیس را در اربعین و در خدمت به زائران امام حسین(ع) می‌توان دید.

در این مراسم از تعدادی از خانواده های شهدا، بازنشستگان، خیر امنیت ساز و نمونه پلیس افتخاری تجلیل شد.

مطالب تصادفی پیشنهادی
پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت" سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام پانزده خرداد"

انتهای پیام/
-