کد خبر : 6680
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۶
-
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی خبر داد:

هلاکت اشرار مسلح در منطقه کویری حلوان طبس

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز فرمانده انتظامی استان گفت: در درگیری مسلحانه مأموران انتظامی خراسان جنوبی در منطقه کویری  حلوان  شهرستان طبس ۲ شرور مسلح به هلاکت رسید و ۲۴۰ کیلو تریاک کشف شد.

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی، سردار شجاعی نسب گفت : با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تحرک اشرار مسلح و کاروان قاچاقچیان مواد مخدر در بخش‌های کویری شهرستان طبس، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیم‌های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود : تیم‌های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با اجرای طرح‌های عملیاتی اطلاعاتی و شناسایی دقیق مسیر تردد و تحرکات قاچاقچیان مواد مخدر، ۲ دستگاه موتورسیکلت تیزرو با ۴ نفر از اشرار مسلح را در محور کویری “طبس به یزد” منطقه کویری حلوان شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: راکبان موتورسیکلت به محض مشاهده مأموران پلیس به سمت آن‌ها تیراندازی کردند که در تبادل آتش بین پلیس و اشرار مسلح و سرانجام با آتش پرحجم مأموران پلیس، ۲ شرور معروف شرق کشور به هلاکت رسیدند.

سردار شجاعی نسب گفت : پس از پایان درگیری و پاک سازی منطقه، علاوه بر  توقیف یک دستگاه موتورسیکلت، مقدار ۲۴۰ کیلوگرم تریاک، ۳ قبضه سلاح جنگی به همراه ۷ تیغه خشاب و مقداری فشنگ جنگی، از اشرار کشف شد.

وی افزود : پلیس با هوشیاری کامل با هر نوع تحرکی که باعث ناامنی منطقه شود مقابله کرده و در راه مبارزه با اشرار مسلح و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طبق قانون بدون هیچ گونه اغماضی برخورد می کند.

مطالب تصادفی پیشنهادی
سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی ناجا شد

انتهای پیام/
-