کد خبر : 6682
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۶
-
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد:

نقش دامپزشکی در تأمین سلامت و امنیت غذایی جامعه

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ سیدمحمدرضا طالبی با تأکید بر نقش دامپزشکی در تأمین سلامت و امنیت غذایی جامعه در جلسه دیدار مدیرکل دامپزشکی استان، ضمن تبریک هفته دامپزشکی خاطرنشان کرد: دامپزشکی حوزه ای وسیع با گستره کار بسیار است. به گفته وی؛ در بین مردم، در نماز جمعه و.... گزارشی از نارضایتی از مجموعه دامپزشکی دریافت نکرده ایم که این جای تقدیر و تشکر دارد.


طالبی با تأکید بر ضرورت راه اندازی آزمایشگاه مرکزی دامپزشکی، تصریح کرد: در مورد آزمایشگاه شاهد پیگیری ها و رایزنی های دامپزشکی هستیم و ان شاءا…با رفع موانع و تأمین اعتبار لازم این پروژه استانی به زودی به بهره برداری برسد تا هم استانی های عزیز از خدمات آن بهره مند شوند.

مدیرکل دامپزشکی استان نیز در این دیدار ضمن تشکر از معاون سیاسی استاندار بابت نگاه ویژه به حوزه دامپزشکی، گزارشی از روند اجرای پروژه در حال احداث آزمایشگاه مرجع دامپزشکی ارائه داد و گفت: در صورت تأمین اعتبار این پروژه امسال یا نهایت اوایل سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

بخشی متذکر شد: اداره کل در نظر دارد تور رسانه ای بازدید از پروژه را با حضور مسئولین و خبرنگاران برگزار کند تا از نزدیک در جریان روند اجرای کار قرار گیرند.

وی گریزی به وضعیت واکسیناسیون دام در استان زد و گفت: با مدیریت و برنامه ریزی از سوی دامپزشکی استان بیماری هاری کاهش یافته و در سطح کشور نیز جزو استان های برتر در زمینه واکسیناسیون می باشیم.

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
26 آذرماه؛ خراسان جنوبی میزبان ۶ شهید گمنام می شود

انتهای پیام/
-