کد خبر : 6739
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳
-
فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه :

بشرویه از امن ترین شهرهای خراسان جنوبی

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز صبح امروز -شنبه 15 مهرماه- صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی بشرویه یا حضور امام جمعه، اعضای شورای تامین، روسای شورای اسلامی شهر و شهرستان، مسئولین و جمعی از معتمدین و خیرین امنیت ساز و صف آرایی نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.

 سرهنگ نصراله طاهری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بشرویه در صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انتظامی و شهدای امنیت و به ویژه شهدای نیروی انتظامی بشرویه از همراهی های مردم شهرستان بشرویه قدردانی کرد و افزود: به برکت همراهی های مردم فهیم شهرستان، بشرویه از امن ترین شهرهای خراسان جنوبی می باشد.

وی با اشاره به اینکه هفته انتظامی از ۱۳ تا ۱۹ مهرماه با شعار “شهروند قانونمدار، پلیس خدمتگذار” نامگذاری شده است، تصریح نمود: امنیت اتفاقی نیست و امروز نیروی انتظامی بهای این امنیت را با جان خود پرداخت می کنند و در این راستا بیش از ۵۰ شهید بزرگوار در سراسر کشور از ابتدای امسال در نیروی انتظامی داشته ایم.

سرهنگ طاهری در ادامه از همکاری و همراهی معتمدین، بزرگان، ادارات و خیرین امنیت ساز بشرویه تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است در پایان این مراسم ترفیع بگیران و پرسنل ساعی انتظامی معرفی و از خیرین امنیت ساز و مشارکت کنندگان در برنامه های فراجا و راهور تقدیر بعمل آمد.

مطالب تصادفی پیشنهادی
پیام تسلیت امام جمعه بشرویه بمناسبت رحلت مادر بزرگوار شهیدان طاوسی

انتهای پیام/
-