کد خبر : 6986
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۲ - ۰:۲۷
-
🔻 مرکز روابط عمومی وزارت تعاون:

تکذیب موافقت وزیر کار با ساخت خانه های ٢۵ متری

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه‌ای ادعای مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران مبنی بر موافقت وزیر کار با ساخت خانه‌های ٢۵ متری را تکذیب کرد. در بخشی از این اطلاعیه آمده است: با توجه به اینکه ساخت مسکن و به‌ویژه ورود به جزئیاتی چون متراژ و نقشه آن در حوزه مأموریت‌های وزارت راه و شهرسازی قرار دارد، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هیچگاه اعلام و اعمال نظری در این زمینه نداشته و این ادعا قویاً تکذیب می‌شود.

 

در پی ادعای کذب مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران مبنی بر موافقت وزیر کار با ساخت خانه‌های ٢۵ متری و فضاسازی برخی رسانه‌ها در این خصوص، مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موارد ذیل را جهت روشنگری و تنویر افکار عمومی به اطلاع می‌رساند:
۱- مطالبه فرد مذکور که به عنوان همراه در دیدار یکی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی با دکتر سیدصولت مرتضوی حضور داشت، تسهیل و حمایت از تشکیل تعاونی‌های مسکن بود که با توجه به انطباق با مأموریت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دولت مردمی سیزدهم مورد تأیید آقای وزیر قرار گرفت.
۲- با توجه به اینکه ساخت مسکن و به‌ویژه ورود به جزئیاتی چون متراژ و نقشه آن در حوزه مأموریت‌های وزارت راه و شهرسازی قرار دارد، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هیچگاه اعلام و اعمال نظری در این زمینه نداشته و این ادعا قویاً تکذیب می‌شود.
۳- ضمناً در متن مصاحبه مذکور، واضح و مشخص است که الگوگیری از منزل حضرت علی(ع) نظر شخصی گوینده بوده و انتصاب این عبارت به نقل از وزیر تعاون، ناشی از بی‌دقتی و غرض‌ورزی‌های سیاسی مرسوم برخی رسانه‌هاست.
۴- در نهایت حق شکایت قضایی و اقدام قانونی علیه طراح و ناشرین این اکاذیب از سوی وزارت متبوع محفوظ خواهد بود.

مطالب تصادفی پیشنهادی
بشرویه: بازدید از روند ساخت ۲۵۰ واحد مسکن محرومین و سیل زدگان

انتهای پیام/
-