کد خبر : 7094
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۷
-
🔻 هاشمی، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری:

روستاهای غنی آباد و رقه بشرویه مشمول طرح قانون درآمد پایدار دهیاری ها و شهرداری ها

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز ؛ مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان جنوبی گفت: روستاهای غنی آباد و رقه بشرویه مشمول طرح قانون درآمد پایدار دهیاری ها و شهرداری ها شده اند.

هاشمی، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان جنوبی در نشست شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران شهرستان بشرویه گفت: از روز روستای سال گذشته تاکنون ۱۶۲۵ پروژه عمرانی اقتصادی و اشتغالزایی در حوزه روستایی و عشایری با اعتبار ۲۸۳۲ میلیاردتومان اجرا شده است.

وی افزود: از این تعداد پروژه، ۵۱۱ مورد با اعتبار ۱۵۷ میلیارد تومان از سوی دهیاری ها در سرفصل های بهسازی و توسعه معابر، احداث اماکن فرهنگی و ورزشی، بوستان و فضای سبز، آرامستان و غسالخانه و … اجرا شده و به بهره برداری رسیده است.

هاشمی با اشاره به قانون درآمد پایدار دهیاری ها و شهرداری ها که در بحث کمک معیشت و توانمندی ها به کمک آمد افزود: در شهرستان بشرویه رقه و غنی آباد شامل حال این قانون شدند و مابقی روستاها با رعایت سیاست های جمعیتی در سرشماری بعدی انشالله مشمول خواهند شد.

وی همچنین با اشاره به اینکه دوره آموزشی یکی از مهم ترین ابزارهایی است که به دهیاران در اجرای قوانین کمک میکند به برگزاری هرچه بیشتر این دوره ها تاکید کرد.

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
آغاز سال تحصیلی با شعار مدرسه قوی ایران قوی در روستای رقه

انتهای پیام/
-