کد خبر : 7095
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۲
-
🔻 فرماندار بشرویه:

در نگاه دولت سیزدهم روستاها مبدا استقلال کشور‌ است

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز حسن علی زاده فرماندار شهرستان بشرویه در نشست شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران گفت: نگاه دولت سیزدهم به جامعه روستایی و عشایر نگاهی بسیار ویژه است و دولت خود را موظف دانسته که در حوزه روستایی و عشایری گام های بلندی بردارد.

 

علی زاده بیان داشت: در نگاه دولت سیزدهم روستا مبدا استقلال جامعه و نقطه اتکا کشور است.

فرماندار بشرویه اظهارداشت: جامعه روستایی و عشایری یک جامعه مولد، نجیب و دخیل در توسعه پایدار کشور می بیند که سمبل صداقت و درستی است و در جامعه روستایی ما ارزش های ملی و مذهبی حفظ شده است.

علی زاده گفت: دولت اقدامات خوبی در راستای اشتغال و پویایی اقتصاد روستایی که زمینه ساز پرهیز از مهاجرت از روستاها شود، انجام داده است.

فرماندار شهرستان بشرویه با اشاره به برخی اقدامات دولت از قبیل آسفالت و یارانه هایی که دولت در بیمه های مختلف پرداخت میکند افزود: در مقابل این خدمات دولت وظیفه ما چیزی جز اطلاع رسانی خدمات به مردم نمی باشد.

علی زاده گفت: ۱۰۰ هزارمترمربع قیر رایگان در دوسال اخیر در روستاهای شهرستان بشرویه توزیع شده که این امر چهره روستاها را در این دوساله تغییر داده وسعی دولت هم همین است که در روستاها نماد زندگی و زنده بودن بدهد.

وی همچنین به مشارکت مردم در انتخابات تاکید کرد و افزود: انتخابات مظهر اقتدار ما است و مردم باید این را درک کنند که در سرنوشت خود به درستی شرکت داشته باشند‌.

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
بشرویه از امن ترین شهرهای خراسان جنوبی

انتهای پیام/
-