کد خبر : 7242
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۴
-
🔻 در پی شهادت مظلومانه تعدادی از هموطنان در حادثه تروریستی کرمان:

پیام تسلیت سرهنگ پاسدار مهدی حسنی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز ؛ در پی شهادت مظلومانه تعدادی از هموطنان در حادثه تروریستی کرمان،سرهنگ پاسدار مهدی حسنی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه پیام تسلیت صادر نمود.

متن پیام بدین شرح است:

چه دستهای آلوده به خون بیگناهان و چه مغزهای مفسد و شرارت‌زا که آنان را به این گمراهی کشانده‌اند، از هم اکنون آماج قطعی سرکوب و مجازات عادلانه خواهند بود. بدانند که این فاجعه آفرینی پاسخ سختی در پی خواهد داشت باذن الله. «مقام معظم رهبری»

حادثه‌ اندوهبار و تلخ به خاک و خون کشاندن جمعی از هم وطنان عزیزمان در مسیر گلزار شهدای کرمان و در سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی، به دست تروریست‌های مزدور، قلب‌ هر انسان آزاده ای را متألم گرداند و بار دیگر قساوت و خباثت دشمنان ملت ایران و بشریت را آشکار ساخت.

تروریست‌های کوردل که اذنابِ دولتهای ظالم جهان هستند، پس از شکست و هزیمت در ناامن‌سازی کشور، تمام وجه همت خود را معطوف به انتقام گرفتن کور از شهروندان ایران نموده اند.گرچه این اقدامات مذبوحانه و عاجزانه با حمایت آشکار دشمنان اجرا می‌شود، ولی هیچ‌گونه اثری در عزم راسخ، بلند و متعهدانه ملت قهرمان ایران نخواهد داشت.

شهید سلیمانی که دشمنان از نام او هم هراس دارند، شهید قدس است و خون شهید سلیمانی و شهدای فلسطین، همواره در پیکره مقاوم مقاومت در جوش و خروش است و موجب نصرت الهی و اسلامی خواهد شد که چشم انداز آن، نابودی رژیم صهیونیستی و فتح قدس و استقرار تمدن نوین اسلامی و پایان تمدن منحط غربی رارقم خواهد زد.

سرهنگ حسنی در پایان خاطر نشان کرد:

ضمن محکومیت این حادثه تروریستی، شهادت هم‌وطنان عزیزمان را به محضر ولی امر مسلمین جهان آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای، مردم شریف ایران، خانواده‌های معظم شهدا،خصوصا مردم شهیدپرور شهرستان تسلیت گفته و برای مجروحان این حادثه از درگاه پروردگار متعال شفای عاجل خواستارم.

مطالب تصادفی پیشنهادی
بخش چهارم - جلوه هایی از حضور با شکوه دانش آموزان در راهپیمایی 13 آبان - بشرویه

انتهای پیام/
-