کد خبر : 7482
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۷
-
🔻 با حضور عضو جدید شورا برگزار شد:

یکصد و هشتاد و یکمین جلسه رسمی فوق العاده شورای اسلامی شهر بشرویه | در پی استعفای خانم مطهره زیبائیان، آقای محمد مقیمیان هوش بعنوان عضو شورا معرفی شد

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز در پی تقدیم استعفای سرکار خانم زیباییان و موافقت شورا و کمیته تطبیق مستقر در فرمانداری یکصد و هشتاد و یکمین جلسه رسمی علنی فوق العاده شورای شهر بشرویه با حضور جناب آقای محمد مقیمیان هوش و با دعوت از ایشان در روز یکشنبه هفدهم دیماه برگزار شد.

 شاکری رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر بشرویه با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر سرکار خانم مطهره زیباییان مبنی بر همکاری اعضای شورا برای قبول استعفا و نظر به اینکه روند درمانی ایشان طولانی گردیده، علیرغم میل باطنی اعضای شورا در از دست دادن یکی از اعضای فعال خود که الحق در زمینه ارتباط با خواهران و پیگیری حقوق عامه به ویژه بانوان گرامی فعالیت چشمگیر و مستمری داشته‌اند ولیکن برای آرامش ایشان طی روند درمان و با دعای خیر حاضرین، اعضای شورا به این نتیجه رسیدند که قبول استعفای ایشان اسباب آرامش و سلامت ایشان را به دنبال داشته فلذا با آن موافقت کردند.

گفتنی است جناب آقای مقیمیان هوش عضویت در ادوار اول ،دوم، سوم و چهارم شوراهای شهر و نیز مسولیتهایی از قبیل عضویت در هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها را در کارنامه خود دارند.

 

 

بنا بر این گزارش، سرکار خانم مطهره زیباییان با انتشار بیانیه‌ای خطاب به اعضای شورای شهر و همچنین شهروندان محترم این شهرستان ضمن طلب حلالیت و آرزوی توفیق و سلامتی برای همه خدمتگزاران به اسلام و انقلاب از ادامه فعالیت در شورای شهر انصراف داده و در انتهای این بیانیه از همه همشهریان خواستند در آستانه برگزاری انتخابات با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای با درایت خود و به دور از حزب و جناح گرایی و با توجه به مصالح شهرستان ،منطقه و کشور فردی مومن ،تلاشگر، عامل، دلسوز و آگاه به مشکلات مردم و توانمند را به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی انتخاب نمایند.

 

متن بیانیه به درخواست ایشان عیناً منتشر می‌گردد:

بسم الله الرحمن الرحيم

رب ادخلني مدخل صدق و اخرجني مخرج صدق واجعل لي من لدنک سلطانا نصیرا

 

ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بشرویه و شهروندان عزیز

سلام عليكم

با حمد و سپاس فراوان از خالق و پروردگار جهانیان و ما تسلیت ایام شهادت مظلومانه بی بی دو عالم زهرای اطهر عليها السلام و شهادت مظلومانه مردم بی دفاع غزه

با احترام به استحضار میرساند اینجانب مطهره زیبائیان به دلیل مسائل درمانی و توصیه پزشک معالج به استراحت و با عذرخواهی از مردم شریف شهر بشرويه به ویژه بانوان گرامی که ادامه خدمت برایم میسر نیست درخواست استعفا از شورای اسلامی شهر را دارم و در همین جا بر خود لازم میدانم از تمامی عزیزانی که به بنده اعتماد کردند و مرا لایق خدمت دانستند و نیز از شهردار زحمتکش و پاکدست و همکارانشان و سایر بزرگوارانی که ما را یاری کردند تا به برخی از اهداف خود در زمینه رفع مشکلات شهر از جمله مستقر شدن سونوگراف خانم و رفع برخی مشکلات درمانی و بهداشتی اتمام تقریبی پروژه بیمارستان، جنب اعتبار و آماده کردن زیر ساختها جهت مجموعه های فرهنگی تفریحی و پارک بانوان که خواسته ی به حق بانوان بزرگوار شهر بود، تلاش برای رفع مشکل مسکن ملی، جاده و…. تا حدی برسیم کمال تشکر را دارم. و نیز از امام جمعه، مسئولین کشوری، ریاست محترم جمهور، استاندار محترم، مسئولین استانی، فرماندار بزرگوار، بخشدار محترم و نماینده ارجمند مجلس شورای اسلامی، روحانیت محترم شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی، دادگستری، خبرنگاران زحمتکش و تمام مسئولین خدوم ادارات شهرستان، بسیجیان، معلمان و ممتازین تحصیلی و قبول شدگان در کنکور، ورزشکاران، هنرمندان و گروههای جهادی و فرهنگی که باعث افتخار شهرستان شده اند، کشاورزان و دامداران و صنعتگران و شهروندان عزیزی که سعی در برطرف کردن موانع و مشکلات مردم زحمتکش و صبور بشرویه را دارند به سهم خود تشکر میکنم و از خداوند منان، توفیق روزافزون برای انجام وظایف و مسئولیتشان خواستارم.

همچنین از مردم عزیز شهرم به دلیل قصورات احتمالی و ناتمام گذاشتن خدمتم عذرخواهی کرده و امیدوارم بنده را حلال بفرمایید. خداوند را شاهد میگیرم که خود و همکارانم در این مدت سعی و توانمان را بکار گرفتیم تا به سهم و در حیطه وظایف قانونی خود گره از مشکلات مردم باز کنیم.

امید است مقبول درگاه الهی قرار گرفته و به این تلاشها ثمر و برکت عنایت فرماید و مشکلات جميع مسلمین جهان و مردم این بلاد بزودی حل و فصل گردد. همچنین از همشهریان محترم میخواهم با درایت خود و به دور از حزب و جناح گرایی و با توجه به مصالح شهرستان منطقه و کشور، فردی مومن، تلاشگر، عادل، دلسوز و آگاه به مشکلات مردم و توانمند را به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی انتخاب نمایند. از ریاست محترم شورای اسلامی شهر و همکاران بزرگوار درخواست دارم با استعفای بنده موافقت فرمایند.

با تشکر
ومن الله توفيق
محتاج دعای خیرتان
مطهره زیبائیان

 

 

 

 

.

مطالب تصادفی پیشنهادی
تجلیل از اهالی خبر و رسانه بشرویه

انتهای پیام/
-