کد خبر : 7570
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۶:۱۱
-
🔻 با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

شورای فوق العاده سازمان همیاری شهرداری ها برگزار شد. | عباس زاده: تعامل و همدلی رمز پویایی و توانمندسازی سازمان همیاری شهرداری هاست.

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز شورای فوق العاده سازمان همیاری شهرداری های خراسان جنوبی به ریاست عباس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فاطمی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری ها و با حضور صفری مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی بعد از ظهر سه شنبه ۳ دی ماه در بشرویه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان جنوبی، جلسه شورای فوق العاده سازمان همیاری شهرداری های خراسان جنوبی به ریاست عباس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار،فاطمی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری ها و با حضور صفری مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی بعد از ظهر سه شنبه ۳ دی ماه در بشرویه برگزار شد.

عباس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و رئیس هیات مدیره سازمان نیز در سخنانی تعامل و همدلی را رمز پویایی و توانمندسازی این سازمان دانست.

وی تثبیت فضای همدلی، توجه به نیروی انسانی، استفاده از ظرفیت های سازمان برای سرمایه گذاری های کوتاه و بلند مدت را از جمله اولویت ها برشمرد و بیان نمود در دوره جدید شاهد جهش قابل ملاحظه ای در اقدامات سرمایه گذاری و همچنین پشتیبانی سازمان از شهرداری های استان بوده ایم.

عباس زاده با بیان اینکه مدیران شهری استان می‌توانند با ریل‌گذاری صحیح از ظرفیت سازمان همیاری استان در مسیر توسعه پروژه‌های خود استفاده کنند، افزود: سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان جنوبی فرصتی برای ارائه خدمت بیشتر به شهروندان در تمام شهرستان‌ها به‌شمار می‌آید و شهرداران می‌توانند با همکاری بیشتر با این سازمان درآمد پایدار برای شهرداری‌ها ایجاد کنند.

سید محمد اسماعیل فاطمی مدیرعامل سازمان بیان کرد: سازمان همیاری با تکیه بر توان فنی و سرمایه انسانی ارزشمند خود چندین قرارداد پروژه عمرانی را با شهرداری ها منعقد کرده است و یا در شرف انعقاد دارد که نشان از اعتماد سهامداران می باشد.

وی افزود: باتوجه به اینکه یکی از اهداف سازمان ایجاد درآمدزایی از طریق فعالیت‌های اقتصادی در سطح استان و کشور است چندین پروژه سرمایه گذاری و اقتصادی در دست اجرا داریم.

فاطمی گزارشی از اقدامات و فعالیت های در دست اجرا سازمان از جمله مجموعه تیر پارک و مجتمع خدماتی رفاهی سربیشه،تولید قطعات بتنی، پایانه تخصصی فرآورده‌های نفتی شرق کشور و حوزه عمرانی و انبوه سازی و پروژه های در دست بررسی گردشگری در استان ارائه نمود.

وی به برنامه‌ریزی این سازمان برای توسعه بخش‌های سرمایه‌گذاری و بازرگانی اشاره کرد و ادامه داد: مشارکت با بخش خصوصی و شهرداری‌ها برای احداث مجتمع‌های مسکونی و تجاری، مشارکت در طرح های سرمایه گذاری ویژه فرآوردهای نفتی از مهم‌ترین اولویت‌های سازمان همیاری شهرداری ها ذکر کرد.

شایان ذکر است در این جلسه آخرین پروژه های اجرایی سازمان مورد بحث و تبادل نظر صورت گرفت و برنامه ریزی برای اجرای پروژهای دو ماهه انتهایی سال صورت گرفت.

مطالب تصادفی پیشنهادی
هدف از تشکیل سازمان همیاری،ارتقای توان شهرداری ها در تمام زمینه ها

انتهای پیام/
-