کد خبر : 7742
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۵
-
🔻 استاندار خراسان‌جنوبی:

ارتقاء بیمارستان بشرویه به ۶۴ تختخوابی به طور جدی دنبال می شود

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز  جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی شب گذشته در حاشیه افتتاح پروژه‌ های دهه فجر این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه در دهه فجر امسال به لحاظ کمیت و کیفیت پروژه‌ های زیرساختی مهمی در سطح استان آماده افتتاح و کلنگ‌زنی است. وی گفت: واگذاری ۲ واحد مسکونی معلولان و سرپرست خانوار با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان انجام شد.

استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: در سومین روز دهه فجر ۲۷ هزار و ۷۰۰ متر زیرسازی، جدول‌ گذاری و آسفالت معابر پنج روستا با اعتبار بالغ بر ۴۶ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

قناعت گفت: در راستای تحقق طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت، ۶۰ هزار اصله نهال در عرصه ۴۰۶ هکتاری ریگ بشرویه کاشت می‌شود که امروز از این عرصه بازدید کردیم و با حضور هلال احمر، بسیج و دانش‌آموزان بخشی از این نهال‌ها کاشته شد.

وی یادآور شد: سهمیه استان در طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت، ۱۶ میلیون اصله نهال در طول چهار سال است.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه یادمان شهدای گمنام در بشرویه با اعتبار ۸۱۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید، افزود: واحد بومگردی خان سالار با سرمایه‌گذاری ۳ میلیارد تومان و چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهید چمران با هزینه‌کرد ۱۸ میلیارد ریال نیز افتتاح شد.

قناعت عنوان کرد: مدرسه ۶ کلاسه در شهر بشرویه با هزینه‌ کرد ۷۵ میلیارد ریال، کارخانه آسفالت در ورودی شهر ارسک با هزینه‌کرد ۵۳۰ میلیارد ریال و ساختمان اداره تأمین اجتماعی بشرویه به اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه‌های افتتاحی در سومین روز از دهه فجر بود.

وی در ادامه با بیان اینکه بیمارستان ۳۲ تختخوابی بشرویه آماده افتتاح است، تصریح کرد: اکنون از لحاظ وزارت بهداشت، بیمارستان ۳۲ تختخوابی تعریف نشده و مجوز نمی‌دهند اما این پروژه نیمه‌کاره چون مربوط به ۱۲ سال قبل است آن را تکمیل کردیم.

به گفته استاندار خراسان جنوبی پس از افتتاح، برای ارتقاء این بیمارستان به ۶۴ تختخوابی مکلف هستیم و پیگیری‌های لازم انجام خواهد شد.

 

 

 

 

 

/


انتهای پیام/
-برچسب ها :

ناموجود