کد خبر : 8491
تاریخ انتشار : شنبه ۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۰
-
🔻 از سوی رییس ستاد انتخابات خراسان جنوبی‌؛

نتایج آرای مردم خراسان جنوبی در انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز رییس ستاد انتخابات خراسان جنوبی نتایج آرای مردم استان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد. سیدمحمدرضا طالبی ظهر شنبه در نشست خبری با اشاره به فعال بودن ۷۷۲ شعبه اخذ رأی در استان خراسان جنوبی اظهار کرد: تعداد کل برگه‌های رأی مأخوذه ۳۹۱ هزار و ۳۹۲ رأی بوده است.

وی با اشاره به نتایج حاصله انتخابات در استان گفت: بیشترین آرای استان مربوط به آقای سعید جلیلی فرزند محمد حسن با ۲۲۵ هزار ۸۲۵ رأی و بعد از آن آقای مسعود پزشکیان فرزند حسین با ۱۰۲ هزار و ۳۵۴ رأی بوده است.

رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین آقای محمدباقر قالیباف فرزند حسین ۴۸ هزار و ۷۴۶ رأی و آقای مصطفی پورمحمدی فرزند حسین ۲ هزار و ۳۱۹ رأی داشته اند.

طالبی از مردم بصیر، آگاه، انقلابی و ولایتمدار استان که بار دیگر پیوند مستحکم خود را با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمان‌های انقلاب نشان دادند، و از حضور مسئولانه مسئولان تبلیغاتی همه نامزدها که با رعایت اخلاق و قانون زمینه‌ساز ایجاد رقابتی سالم و پرشور شدند و همچنین از زحمات خالصانه و شبانه‌روزی دست‌اندرکاران انتخابات اعم اعضای ستاد انتخابات و ستاد امنیت انتخابات، هیأت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی، عوامل اجرایی، ناظرین شعب اخذ رأی، حافظان امنیت و اصحاب رسانه و استاندار خراسان جنوبی قدردانی کرد.

بر اساس اخبار غیررسمی خراسان جنوبی با بیش از ۶۴ درصد بیشترین میزان مشارکت را در بین استان‌ها داشته است.

مطالب تصادفی پیشنهادی
بشرویه، یکی از شهرستان هایی بود که بیش از ظرفیت جمعیتی خود، رزمنده به صحنه جنگ اعزام کرد

انتهای پیام/
-