کد خبر : 8515
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۸
-
🔻 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی:

زوجین با ازدواج آسان، در اولویت معرفی برای دریافت تسهیلات در خراسان جنوبی

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: افرادی که ازدواج آسان داشته باشند، در پرداخت تسهیلات و معرفی برای اشتغال در اولویت خواهند بود.

مهدی جعفری، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی شب گذشته در مراسم افتتاح نمایشگاه ازدواج آسان «وصال شیرین» اظهارداشت: نمایشگاه ازدواج آسان در راستای برنامه های ویژه یادواره شهدای استان برپا شده و در آینده هم در ادامه این راه، نمایشگاه های دیگری مانند نمایشگاه اشتغال برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: یکی از دغدغه های ما توجه به تسهیل ازدواج آسان است که برای عملی شدن آن باید بتوانیم تسهیلات ازدواج و فرزندآوری را بموقع پرداخت کنیم.

جعفری متذکر شد: در گذشته در خصوص پرداخت تسهیلات ازدواج جزو استان های آخر بودیم اما با تأکید استاندار در این زمینه، در سه ماهه ابتدای سال جاری در شمار استان های برتر قرار گرفته ایم.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خراسان جنوبی در ادامه گفت: با این وجود چون پرداخت تسهیلات تعریف شده برای خراسان جنوبی بیش از ظرفیت آن است، صف انتظار دریافت تسهیلات همچنان وجود دارد.

جعفری ادامه داد: خراسان جنوبی از استان های سبز در زمینه ازدواج و فرزندآوری است و باید بتوانیم در حوزه جوانی جمعیت به وظیفه خود به خوبی عمل کنیم. به گفته وی از امکانات بسیاری که در اختیار ادارات، دستگاه های نظامی و انتظامی و… است برای انجام ازدواج آسان جوانان باید استفاده شود.

وی تأکید کرد: کسانی که در خراسان جتوبی ازدواج آسان داشته باشند، در معرفی برای اشتغال و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در اولویت قرار خواهند گرفت.

مطالب تصادفی پیشنهادی
اگر فرزندآوری به همین منوال باشد جمعیت کشور توان بازسازی خود را نخواهد داشت

انتهای پیام/
-