کد خبر : 8517
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۴
-
🔻 مسوول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی:

تک تک آرای افراد در انتخابات سرنوشت ساز خواهد بود

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز ؛ مسوول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی با تأکید بر اهمیت رأی تک تک افراد در مرحله دوم انتخابات و تعیین سرنوشت کشور گفت: امروز همه مجاهدان حفظ ارزش های انقلاب اسلامی برای دعوت مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات وظیفه دارند.

فاطمه بصیری‌پور، مسوول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی امروز در سومین هیئت اندیشه‌ورز بسیج استان اظهار کرد: هیئت‌های اندیشه‌ورز در موضوعات مختلف به صورت ماهیانه برگزار می‌شود و آنچه ظرفیت‌های استانی ایجاب کرده برای خدمت و رفع موانع و مشکلات پای کار آورده‌ایم.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در ابتدای امسال ۴ راهبرد امنیت، رقابت، سلامت و مشارکت را برای انتخابات ترسیم کردند.

مسوول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی با اشاره به شهادت آیت الله رئیسی و انتخابات زود هنگام ریاست جمهوری گفت ؛ شاخص های فرد اصلح از دیدگاه مقام معظم رهبری تبیین شود و انشالله رئیس جمهوری فعال ، پرکار ، خادم مردم و معتقد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی منتخب گردد.

وی بیان کرد: در این مرحله از انتخابات هر نامزدی که نسبت به دیگری رأی بیش‌تری بیاورد، به عنوان منتخب مردم معرفی خواهد شد.

مسوول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی با تأکید بر اهمیت رأی تک تک افراد در مرحله دوم انتخابات و تعیین سرنوشت کشور، بیان کرد: خراسان جنوبی در مرحله اول انتخابات ریاست جمهوری رتبه اول مشارکت را کسب کرد که نشان از تعهد و پایبندی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی است و با مشارکتی باشکوه دور دوم انتخابات ریاست جمهوری برگ زرین افتخارات ملت با شور و شکوه بیشتری ثبت خواهد شد.

وی به تبیین نقش بانوان در عرصه های اجتماعی پرداخت و افزود:زنان در تحقق مشارکت حداکثری نقش مهم و تأثیرگذاری دارند.

مطالب تصادفی پیشنهادی
مشارکت در انتخابات امنیت آور است

انتهای پیام/
-