کد خبر : 8522
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۱
-
🔻 فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی:

مشارکت در انتخابات امنیت آور است

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به این که مشارکت در انتخابات امنیت‌آور است، گفت: نظام اسلامی در انتخابات ریاست‌جمهوری موفق بود چون انتخابات در امنیت، با صحت و سلامت، رقابت و مشارکت مردمی برگزار شد.

سردار محمدرضا مهدوی، فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی امروز در سومین هئیات اندیشه‌ورز بسیج جامعه زنان استان اظهارداشت: نظام اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری موفق بود چون انتخابات در امنیت، با صحت و سلامت، رقابت و مشارکت مردمی برگزار شد.

وی با اشاره به دشمنی‌های خارجی و داخلی بر علیه نظام اسلامی و تلاش برای برهم زدن انتخابات، افزود: امنیت انتخابات به نحو شایسته و مطلوبی انجام گرفت و الحمدالله هیچ دستبردی به آرای مردم صورت نگرفت.

سردار مهدوی با بیان این که مشارکت در انتخابات امنیت‌آور است، ادامه داد: یکی از دلایل افزایش انگیزه مردم برای حضور پای صندوق های رأی، رقابت بالای بین نامزدها با گرایش‌های مختلف سیاسی بود و خراسان جنوبی با مشارکت حدود ۶۴ درصدی رتبه اول مشارکت در سطح کشور را کسب کرد.

وی با تأکید بر اینکه نگاه به استعمارگران غربی با مبانی انقلاب اسلامی در تضاد و مغایرت است و مردم برای این انقلاب کردند که از یوغ استعمار و استکبار خارج شوند در ادامه به بیان مشکلاتی پرداخت که این تفکر به کشور تحمیل کرد.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تفکر انقلابی نگاه به ظرفیت‌های داخلی و توانمندی جوانان این مرز و بوم دارد، گفت: خودکفایی در نیازهای فعلی کشور ، عامل رفع تحریم و بازدارنده دشمنان انقلاب است .

مهدوی در ادامه با بیان این که برخی می‌گویند باید دست از انقلاب و انقلابی‌گری برداریم آن هم در مقطعی که دست دشمن کاملاً بالا رفته است، افزود: عملیات وعده صادق که اتفاق افتاد دنیا متحیر ماند و این عملیات مقطع تاریخی جدیدی در انقلاب اسلامی و صحنه بین‌المللی شد و اکثر کشورهای منطقه، سفیر به ایران فرستادند و درخواست مذاکره به جمهوری اسلامی داشتند و اقرار کردند که ایران قدرت بلامنازع منطقه است.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: شهید آیت‌الله رئیسی کمتر از سه سال حدود ۱۰ هزار واحد تولیدی کشور را دوباره احیا و وارد چرخه تولید کرد و میلیون‌ها نفر به کار برگشتند و اکنون در برخی نقاط کشور از جمله طبس و خوسف کارگر برای معادن نداریم.

سردار مهدوی با تأکید بر اینکه نباید روند حرکتی انقلاب اسلامی کند شود و به عقب بازگردیم، گفت: طرح‌های زیرساختی از جمله راه‌آهن، انتقال آب از دریای عمان و خط انتقال گاز که در دولت سیزدهم در کشور به‌ویژه خراسان جنوبی اجرا شد در طول ۴۵ سال از انقلاب انجام نشده است.

وی بیان کرد: اکنون حدود ۶۰ کیلومتر از مسیر راه‌آهن خراسان جنوبی آماده ریل‌گذاری است.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی بر بصیرت‌افزایی در جامعه تأکید کرد و افزود: امروز همه وظیفه داریم برای اینکه مسیر انقلاب تغییر نکند و مسیر سازندگی کشور کند نشود و بحث ولایت مطلقه فقیه آسیب نبیند، در سطح جامعه تبیین‌گری داشته باشیم تا نامزد اصلح را انتخاب کنند.

مطالب تصادفی پیشنهادی
تک تک آرای افراد در انتخابات سرنوشت ساز خواهد بود

انتهای پیام/
-