کد خبر : 4325
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸
-
حجت الاسلام و المسلمین نصیرایی

درخواست های مردم شهرستان بشرویه را باید فریاد زد

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز حجت الاسلام و المسلمین نصیرایی نماینده مردم در مجلس در جمع فعالین اقتصادی گفت: هولدینگ های بزرگ شستا و سرمایه گزاران خود وزارت خانه در راستای سرمایه گزاری در معادن و اقتصاد شهرستان بشرویه ورود کنند

 

حجت الاسلام و المسلمین نصیرایی نماینده مردم در مجلس در جمع فعالین اقتصادی ضمن خیر مقدم به حاضرین خطاب به سید صولت مرتضوی گفت جنابعالی به مسایل بشرویه آگاه هستید و مسایلی که مطرح می شود از باب تاکید و یادآوری هست وی همچنین افزود پایه گذار بسیاری از مسایلی که در شهرستان وجود دارد جنابعالی پای کار آن بوده اید و زحمات خود شماست .

 

نصیرایی به شاخص جمعیت در توزیع اعتبارات اشاره کرد و افزود ریشه بسیاری از مسایلی که وجود دارد بحث شاخص جمعیت علاوه بر سایر شاخص هایی همچون محرومیت و …. است . و اگر به همین روال پیش برود مجدد ده سال دیگر دوباره دور هم خواهیم نشست و خواهیم گفت چرا با وجود گذشت بیش از۴۳ سال از عمر انقلاب هنوز  یک متر جاده دوبانده در این شهر وجود ندارد وی با اشاره به ارایه بخش اعظمی از خدمات درمان توسط خیرین افزود دولت ها خیلی در بحث بهداشت و درمان نتواسته اند ورود کنند . در سایر بخش ها نیز به همین شکل است .که این مورد را  ناشی از نوع نگاه دانست و خواستار این نوع نگاه در هتگام توزیع اعتبارات در دولت مردمی شد .

 

نصیرایی به خالی شدن روستا ها اشاره کرد و گفت در صورتی که ما این جمعیت را از دست بدیم  صد ها برابر این هزینه متوجه  کشور برای برقراری امنیت این منطقه خواهد بود . وی با اشاره به مهاجرت جوانان این شهرستان به شهر ها و استان های همجوار خواستار سرمایه گذاری هولدینگ های بزرگ شستا و سرمایه گزاران خود وزارت خانه در راستای سرمایه گزاری در معادن و اقتصاد شهرستان بشرویه جهت بهره برداری از معادن شد .

 

نصیرایی همچنین خطاب به صولت مرتضوی به تلاش های ایشان برای ارتقا به شهرستان اشاره کرد و گفت : هولدینگ های بزرگ شستا و سرمایه گزاران خود وزارت خانه در راستای سرمایه گزاری در معادن و اقتصاد شهرستان بشرویه ورود کنند .

 

وی همچنین خواستار پیگیری در جهت رفع مشکلات مسکن و بازنگری توزیع اعتبارات بر اساس شاخص جمعیت شد .

 

نصیرایی در پایان نیز خاطرنشان کرد :درخواست های مردم شهرستان بشرویه باید را فریاد زد .

مطالب تصادفی پیشنهادی
اختصاص ۷ میلیارد تومان به بازسازی و احیای قنوات بشرویه

انتهای پیام/
- شبکه های اجتماعی