کد خبر : 5233
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰
-
حجت‌الاسلام مجید نصیرایی:

مسئله راه و مسکن دو دغدغه مهم و مطالبه به حق مردم در شهرستان بشرویه است | بحث ویلایی‌سازی مسکن ملی از بشرویه و طبس به بقیه کشور تعمیم پیدا کرد

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز حجت‌الاسلام مجید نصیرایی صبح امروز در دیدار با امام جمعه شهرستان بشرویه و سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی، اظهار داشت: مسئله راه و مسکن دو دغدغه مهم و مطالبه به حق مردم در شهرستان بشرویه است.

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع جاده طبس بشرویه از طریق خداآفرید، گفت: در بودجه سال جدید برای این جاده ۷۵ میلیارد در نظر گرفته شده است.

وی از تلاش‌هایی که برای سایت نهضت ملی مسکن شهری و روستای حاجی آباد انجام گرفته تشکر کرد و خواستار رفع مشکلات مردم در این حوزه شد.

نصیرایی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی مشکلات را شناسایی کرده و تلاش می‌کنیم تا مشکلات و نواقص موجود را برطرف کنیم؛ عنوان کرد: رفع مسئله‌ هزینه بالای بیمه کارگران ساختمانی که یکی از مشکلات متقاضیان مسکن ملی در بدو شروع ساخت است نیز با طرح دوفوریتی در مجلس در حال پیگیری است.

 

مهندس مودی، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی نیز در این دیدار گفت: بودجه مسیر خداآفرید در سال ۱۳۹۸ مبلغ دویست میلیون تومان بوده که به همت حجت‌الاسلام نصیرایی به ۷۵ میلیارد تومان افزایش یافت. که انتظار میرود حجم عمده عملیات بازگشایی و ابنیه انجام

وی افزود: بحث ویلایی‌سازی مسکن ملی از بشرویه و طبس به بقیه کشور تعمیم پیدا کرد.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی در زمینه حمایت از اقشار ضعیف در طرح مسکن ملی گفت: چهار دهک اول جامعه چنانچه در تامین هزینه‌های ساخت مسکن مشکل داشته باشند، باز هم تسهیلات با بهره کم به آنها پرداخت خواهد شد. هدف دولت این است که کمک کند تا همه بتوانند صاحب مسکن شوند.


انتهای پیام/
-برچسب ها :

ناموجود