کد خبر : 6840
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۳
-

همایش روز ملی روستا و عشایر در روستای رقه برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز صبح امروز -جمعه 14 مهرماه- همایش روز ملی روستا و عشایر با حضور مدیر بیمه روستائیان و عشایر خراسان جنوبی، معاون فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان بشرویه، امام جمعه و بخشدار و شوراهای بخش ارسک و دهستان در روستای رقه توابع بخش ارسک با مشارکت گسترده مردم برگزار گردید.

همایش روز ملی روستا و عشایر با حضور مدیر بیمه روستائیان و عشایر خراسان جنوبی، معاون فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان بشرویه، امام جمعه و بخشدار و شوراهای بخش ارسک و دهستان در روستای رقه توابع بخش ارسک با مشارکت گسترده مردم برگزار گردید.

عباسی مقدم بخشدار ارسک هدف از برگزاری این همایش، توجه به روستاییان و عشایر معرفی ظرفیت ها و جذابیت های گردشگری، توانمندسازی جامعه روستایی و فرهنگ سازی در راستای گسترش پوشش بیمه‌ای در جامعه روستایی و عشایری است.

مهندس اسدی مدیر بیمه روستائیان و عشایر ضمن تاکید بر لزوم پوشش بیمه روستائیان گفت هر آنچه در بحث بیمه کارمندان از آن برخوردارند بیمه روستائیان و عشایر هم دارا می باشد.

اجرای برنامه‌های فرهنگی،ورزشی، بومی، محلی، مسابقات ورزشی، استقرار سیاه چادر آشپزی و پخت نان و غرفه های معرفی صنایع دستی، محصولات کشاورزی، تولیدات لبنی و بیان پتانسیل و ظرفیت‌های روستاهای بخش ارسک از مهم‌ترین برنامه های این همایش که بود که هیئت ورزشی بومی محلی شهرستان بشرویه و شوراها و دهیاری های بخش ارسک هم مشارکت داشتند.

 


انتهای پیام/
-برچسب ها :

ناموجود