کد خبر : 7427
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۸:۵۵
-
🔻 معاون دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:

اختصاص ۶۹ میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان بشرویه / بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان بشرویه از پروژه‌های نیمه‌تمام اولویت‌دار حوزه بهداشت و درمان در خراسان جنوبی است

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز معاون دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، در دیدار با فرماندار شهرستان بشرویه از اختصاص ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان، برای تکمیل هر چه سریع‌تر بیمارستان جدید بشرویه خبر داد. حسن علی زاده فرماندار شهرستان بشرویه در این دیدار به مشکلات اختصاص ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان برای تکمیل بیمارستان شهرستان بشرویه در حوزه بهداشت و درمان از جمله کمبود پزشک و متخصص اشاره کرد و خواستار در نظر گرفتن امتیاز محرومیت برای بشرویه شد.

وی ادامه داد: راه دسترسی و آسفالت مسیر در حال انجام است و امید می‌رود بیمارستان هرچه زودتر تکمیل و ۲۱ قلم از تجهیزات ضروری بیمارستان برای بهره برداری تامین شود.

بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان بشرویه از پروژه‌های نیمه‌تمام اولویت‌دار حوزه بهداشت و درمان در خراسان جنوبی است که با گذشت ۱۱ سال از کلنگ‌زنی آن اکنون با بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی با توجه دولت سیزدهم در مراحل نهایی تکمیل و بهره‌برداری قرار دارد.

مطالب تصادفی پیشنهادی
اعلام آمادگی ارتش برای کمک به زلزله زدگان شهرستان بشرویه

انتهای پیام/
- منبع: خبرگزاری دانشجو