کد خبر : 7586
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۰
-
🔻 شهردار بشرویه:

جلب رضایت شهروندان مهمترین اولویت شهرداری است | بلالی: منطقه بندی هشت گانه بشرویه برای خدمت رسانی بهتر و شناسایی نیازهای شهر

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز به نقل از ایرنا- شهردار بشرویه گفت: اجرای فعالیت های عمرانی برای جلب رضایت شهروندان مهمترین اولویت این نهاد خدمات رسان در اجرای طرحهای عمرانی است. حسین بلالی، روز چهارشنبه به خبرنگاران افزود: شهرداری با رویكردی برنامه محور و هدفمند حتی در مسایل جزیی در اجرای طرح های مختلف حركت می كند؛ وی ادامه داد: در حوزه فعالیت های عمرانی سال94، سالی پر كار برای شهرداری بود و انتظار شهروندان تا حد قابل رضایتی برآورده شد.

وی اظهار كرد: امسال نیز در زمینه های عمران و آبادانی اجرای طرحهای كارآمد و سودمند كه موجب رفاه و آسایش مردم باشد، اجرا می كنیم.

بلالی یادآور شد: برای سال جاری ۲۰ میلیارد ریال از محل بودجه داخلی شهرداری در اجرای پروژه ها در حوزه های مختلف پیش بینی شده است.

وی اضافه كرد: احداث پارك خطی در بلوار امام رضا و بلوار جهاد، اجرای فاز اول طرح نماد (المان) مشاهیر بشرویه و بهسازی میدان شهدا از جمله طرحهای در دست اجراست.

شهردار بشرویه از اجرای آسفالت معابر شهری خبر داد و پیش بینی كرد كه امسال نزدیك به ۸۰ هزار متر مربع آسفالت معابر در این شهرستان اجرا شود.

بلالی ادامه داد: برای خدمت رسانی هرچه بهتر و آگاهی از كاستی ها و نیازهای شهر منطقه بندی هشت گانه ای برای شناسایی دقیق تر مناطق صورت پذیرفته است.

وی اظهار كرد: تاكنون كارشناسان شهرداری از چهار منطقه بازدید كردند و برای هر منطقه پرونده و شناسنامه ای كامل تشكیل دادند تا روند بررسی كمبودها و نقاط ضعف این مناطق راحت تر صورت پذیرد.

شهردار بشرویه اظهار كرد: در آینده ای نزدیك از تمام مناطق تعیین شده بازدید خواهد شد و با برنامه ریزی های صورت گرفته در سال ۹۵ با وجود كمبود منابع اعتباری و مالی شاهد تغییرات و تحولات رضایت بخشی در حوزه شهری خواهیم بود.

بلالی همچنین بهسازی و كف سازی معابر تاریخی، زیباسازی بلوارهای قائم، جهاد و جانبازان، پیاده روسازی ،تجهیز و زیبا سازی پارك بهارستان را از دیگر فعالیت های سال ۹۵ عنوان كرد.

مطالب تصادفی پیشنهادی
ثبت نام ۱۱۶ هزار و ۷۸۵ نفر متقاضی نهضت ملی مسکن خراسان جنوبی

انتهای پیام/
-