کد خبر : 7947
تاریخ انتشار : جمعه 3 فروردین 1403 - 17:03
-
🔻 امام جمعه شهرستان بشرویه:

مسئولین پیگیر مطالبات شهرستان باشند / کار را در عرصه های مختلف به مردم واگذار کنید + گزارش تصویری / مطالبه حضرت آقا این است که موانع تولید را برطرف کنند و از ظرفیت مردم استفاده نمایند.

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته (مورخ سوم فروردین 1403) به امامت حجت الاسلام و المسلمین علیرضا زارعی امام جمعه شهرستان بشرویه با حضور خیل امت ولائی و حزب الله شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا زارعی امام جمعه شهرستان بشرویه در خطبه های نماز جمعه شهرستان ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید همگان را به تقوای الهی دعوت کرد و افزود: روزه فقط نخوردن و نیاشامیدن نیست، بلکه طبق آیات و روایات روزه کامل روزه ای است که اعضا و جوارح انسان هم روزه دار باشد. وی تقارن بهار طبیعت با بهار قران را تبریک گفت و افزود: انشالله که سالی سرشار از برکت و رغفت و مغفرت الهی رقم بخورد.

امام جمعه شهرستان بشرویه با اشاره به نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری گفت: ایشان فرمودند باید موانع پیش روی تولید برطرف شود و ظرفیت های بزرگ مردمی فعال شوند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در عرصه های مختلف به مسئولین سفارش کرده اند که کار را به مردم واگذار کنید و امسال هم مطالبه حضرت آقا این است که موانع تولید را برطرف کنند و از ظرفیت مردم استفاده نمایند.

وی همچنین در بخش دیگری از بیانات خود با اشاره به مطالبات شهرستان؛ از مسئولین مربوطه خواست تا پیگیری ها و اقدامات لازم را جهت ارتقا و تجهیز بیمارستان، استقلال ادارات و بهبود وضعیت راه های شهرستان به انجام برسانند. احداث سالن و فضای ورزشی برای خواهران و برادران و احداث سالن جهت برگزاری مراسمات فرهنگی در شهرستان از جمله خواسته های مطرح شده توسط امام جمعه بشرویه در خطبه های نمازجمعه این هفته بود.

همچنین در نمازجمعه این هفته از آقای علی طوافی (سرپرست گروه فرهنگی هنری نصر بشرویه) برگزیده دومین جشنواره بین المللی «أنا من حسین» تقدیر شد.

نگارنده و تنظیم خبر: حسین مرتضوی

 

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
تصویری | دیدار امام جمعه و جمعی از مسئولین با خانواده شهید طاوسی

انتهای پیام/
- - عکاس و تصویربردار: علی زارعی / محمدعلی قاسمیان