کد خبر : 2996
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۱
-
با حضور فرماندار و رئیس شورای اسلامی شهرستان انجام شد:

آیین تحویل ۸ دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد در بشرویه

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بشرویه با تاکید بر اینکه کمک به آموزش فرزندان تحت حمایت از برنامه‌های کمیته امداد برای از بین بردن چرخه فقر در خانواده‌ها است، خاطرنشان کرد:

یکی از برنامه های امداد کمک به تحصیل دانش آموزان تحت حمایت است که علاوه بر توزیع کیف و کفش و سایر اقلام آموزشی با توجه به مقتضیات آموزشی کنونی و عدم دسترسی برخی دانش آموزان به تبلت و گوشی هوشمند؛ توزیع تبلت نیز با اولویت خانواده های بی سرپرست بین دانش آموزان در حال انجام است.

حسن جلالیان با اشاره به برگزاری جشن عاطفه ها در ابتدای سال تحصیلی افزود: امسال نیز همچون سالهای گذشته جشن عاطفه ها با استقبال خیرین و دانش آموزان برگزار و مبالغ جمع آوری شده برای خرید اقلام تحصیلی دانش آموزان نیازمند در اختیار مدارس قرار گرفت.

وی افزود: در سالهای گذشته (۱۳۹۹ و ۱۴۰۰) تعداد ۲۱ دستگاه تبلت بین دانش آموزان توزیع و امسال نیز ۸ دستگاه تبلت بین دانش آموزان نیازمند توزیع می گردد.

رئیس کمیته امداد بشرویه با اعلام این مطلب که این اولین دسترسی دانش آموزان به ابزار هوشمند است؛ از والدین دانش آموزان خواست مراقبت های لازم را در خصوص استفاده از تبلت داشته باشند و از آن صرفا در مسیر دانش اندوزی و توسعه علمی استفاده نمایند.

جلالیان افزود: در حال حاضر ۶۳۶ دانش آموز در سطوح مختلف و ۴۵ دانشجو و طلبه تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی شهرستان می باشند.

حسن علیزاده فرماندار شهرستان بشرویه نیز فعالیت ها و اقدامات کمیته امداد امام خمینی (ره) را در خدمت به محرومین و مستضعفین ارزشمند دانست و افزود: کمیته امداد به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و به نام معمارکبیر انقلاب اسلامی تاسیس و شکل گرفته است و طی سالهای متمادی خدمات ارزشمند و درخورتوجهی به قشر محروم جامعه ارائه نموده است.

وی در ادامه از زحمات و تلاشهای کمیته امداد شهرستان تقدیر و تشکر نمود و برای کلیه خادمین به نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی توفیق و سربلندی نمود.

گفتنی است در این مراسم، رئیس شورای اسلامی شهرستان، معاون فرماندار، مسئول دفتر نماینده مردم در مجلس و نماینده نهاد امامت جمعه شهرستان نیز حضور داشتند و در انتهای مراسم اهدای تبلت به ۸ دانش آموز صورت پذیرفت.

 

 

 

 

 

 

..

مطالب تصادفی پیشنهادی
کشف لاشه یک راس میش وحشی در شهرستان بشرویه

انتهای پیام/
- خبرنگار: سوسن مقصودلونژاد