کد خبر : 3235
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۰
-

مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۱۳ آّبان در مراکز شهرستان های خراسان جنوبی

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز و به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی؛ مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در سطح استان و سخنران مراسم یوم الله ۱۳ آبان مرکز استان اعلام شد.

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در شهر بیرجند، ساعت ۹ صبح روز جمعه سیزدهم آبان از میدان ابوذر آغاز خواهد شد و پس از طی مسیر خیابان ارتش، بلوار پاسداران تا میدان قدس ادامه خواهد یافت و پس از آن اجتماع پایانی با بهره‌مندی از بیانات حضرت حجت الاسلام والمسلمین حسین طیبی فر، جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل میدان قدس برگزار خواهد شد.

پس از پایان مراسم بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان، نماز عبادی سیاسی جمعه در محل مسجد امام حسین (ع) اقامه خواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در ادامه اعلام کرد راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در مراکز شهرستان‌های استان به شرح ذیل برگزار می‌شود:

مراسم در شهرستان خوسف از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح و از بلوار شهید بهشتی آغاز و سپس به سمت میدان شهید قهرمان و خیابان شهید مطهری و در انتها به هیأت حسینی خوسف ختم می‌شود.

راهپیمایی ۱۳ آبان در نهبندان هم ساعت ۱۰ صبح از فاطمیه شهدای گمنام آغاز و از بلوار معلم و میدان بسیج به سمت مصلی امام علی (ع) پایان می‌یابد.

بشرویه هم مراسم از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح و از میدان امام خمینی (ره)، بلوار انقلاب اسلامی-چهار راه عمار یاسر- مسجد جامع مصلی نماز جمعه ادامه می‌یابد.

در شهر اسدیه هم مراسم از ساعت ۱۰ صبح جمعه ۱۳ آبان از بلوار شهید سلیمانی، بلوار وحدت و خیابان غدیر به مسجد محمد رسول الله (ص) خواهند رفت.

سربیشه مراسم از ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود و مسیرهای از قبل تعیین شده میدان صاحب‌الزمان (عج)، میدان سردار شهید سلیمانی، میدان امام خمینی (ره) و مهدیه است.

میدان قدس-خیابان امام خمینی (ره) – مصلی نماز جمعه مسیر راهپیمایی سرایان می‌باشد که این مراسم ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد.

در شهر حاجی آباد مرکز شهرستان زیرکوه مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان از ساعت ۱۰ صبح از مسیرهای بلوار امام رضا (ع)، گلزار شهدا، میدان آیت الله فقیه، بلوار مصلی و در مصلی نماز جمعه پایان می‌یابد.

شهر قاین هم مراسم از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح آغاز و سپس میدان امام خمینی (ره)، میدان طالقانی، خیابان مصلی شهر و مصلی نماز جمعه ادامه مسیرهای راهپیمایی است.

چهارراه قدس، میدان امام خمینی (ره) و مسجد جامع نماز جمعه مسیرهای راهپیمایی ۱۳ آبان در طبس است که از ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد.

شهر فردوس هم مراسم از ساعت ۱۰ صبح از میدان غدیر آغاز و سپس به سمت میدان مدرس و مصلی امام خمینی (ره) ادامه می‌یابد.

مطالب تصادفی پیشنهادی
دیدار مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان با فرماندار شهرستان بشرویه

انتهای پیام/
- منبع: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی