کد خبر : 4335
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۶
-
رییس شورای اسلامی شهرستان بشرویه

از سه راهی بشرویه تا سه راهی ده محمد

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز رییس شورای اسلامی شهرستان بشرویه ضمن عرض خیر مقدم به نماینده عالی دولت در دومین سفر استانی رییس دولت سیزدهم به خراسان جنوبی به مشکلات بحث مسکن حوزه نهضت ملی مسکن و مالکین حفره اشاره کرد و خواستار قرارگرفتن در دستور کار جهت رفع این مشکل در طرح جامع بازنگری شد .

حضور حجت الاسلام و المسلمین نصیرائی نماینده مردم شهرستان های بشرویه طبس فردوس و سرایان در نشست وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با فعالین اقتصادی بشرویه

اسماعیلی همچنین در ادامه  از همکاری حجت الاسلام والمسلمین نصیرایی در خصوص تدارک دیدار اعضای شورای اسلامی بشرویه با وزیر راه و شهرسازی دکتر بذرپاش تشکر کرد . وی همچنین  در حوزه راه ها ضمن تشکر از پیگیری نماینده و فرماندار خواستار موضوع کمیسیون ماده ۲۳ از محل اعتبارات ملی برای سه راهی بشرویه تا سه راهی ده محمد شد .

 

اسماعیلی همچنین افزود  در بحت بهداشت و درمان افزود با توجه به اینکه قرار است در دهه فجر امسال بیمارستان جدید بشرویه  به بهره برداری برسد و با توجه به تاکید استاندار محترم بر ادامه فعالیت بیمارستان شفا درخواست داریم بیمارستان فعلی همچنان به فعالیت خود ادامه دهد و تعطیل نشود .

 

اسماعیلی به عدم استفلال ادارات اشاره کرد و تصریح کرد یکی از معضلات ما بحث استقلال ادارات در حوزه فرهنگی و حوزه ورزش و جوانان و همچنین سایر حوزه است که نیازمند تردد به شهرستان های مجاور جهت رفع مشکلات می باشد .

اسماعیلی همچنین به بحث قانون کار اشاره کرد و خواستار منطقه ای شدن قانون کار برای بحث تعیین مزایای قانون کار گردید .

رییس شورای اسلامی شهرستان بشرویه  به زمان سررسید تسهیلات دامداران اشاره کرد و خواستار استمهال تسهیلات دامداران جهت پرداخت گردید .

مطالب تصادفی پیشنهادی
پیام تسلیت حجت‌الاسلام نصیرایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به مناسبت درگذشت مادر شهید والامقام احمد زواریان

انتهای پیام/
-