کد خبر : 4604
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰
-
به مناسبت هفته شوراها انجام شد:

حضور مسئولین در صحن شورای اسلامی شهر بشرویه | شوراهای اسلامی نماد قدرت مردم هستند و در جامعه اسلامی و در نظام مردم سالاری دینی چیزی جز این انتظار نیست

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز ؛ فرماندار، امام جمعه، فرمانده نیروی انتظامی، شهردار، ریاست اداره تبلیغات اسلامی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی و رئیس ستاد نمازجمعه شهرستان در دیدارهای جداگانه ای در صحن شورای اسلامی شهر بشرویه، هفته شوراها را به اعضای شورای اسلامی تبریک گفتند.

در این دیدارها که در روز یکشنبه مورخ دهم اردیبهشت ماه انجام شد؛ فرماندار شهرستان ضمن تبریک هفته شوراها؛ تعامل، همراهی و همفکری مجموعه شوراهای اسلامی با مجموعه اجرایی را نقطه عطفی برای ارائه خدمات بهتر و موثرتر به مردم اعلام کرد و افزود: دشمن در تلاش است مردم را نا امیدی کند و سرمایه اجتماعی ما مردم هستند که باید در جهت امیدآفرینی آنها تلاش کنیم.

وی با اشاره به اقدامات اخیر دشمنان در حمله به روحانیت، نیروهای نظامی و انتظامی، افزود: نتیجه این تخریب ها، ایجاد نارضایتی ها و تزریق حس ناامیدی در جامعه است که موجب بدبینی مردم به نظام می شود.

علی زاده با تاکید بر اینکه این اقدامات دشمنان باعث مخدوش شدن نمادهای مقدس و نهادهایی است که موجب امنیت و ثبات نظام می شود، افزود: در سال ۱۴۰۲ همراهی شورا با دولت در راستای تحقق اهداف دولت سیزدهم بایستی افزایش پیدا کند.

 

حجت الاسلام و المسلمین زارعی امام جمعه شهرستان نیز ضمن حضور و عرض تبریک در سالن جلسات شورای اسلامی شهر بشرویه ایام هفته شوراها، هفته معلم و مناسبتهای هفته پیش و رو را تبریک گفت و اظهار داشت: شوراهای اسلامی بواسطه رابطه حاکمیت و مردم رسالت خطیر و بزرگی دارند. وی افزود: شوراهای اسلامی نماد قدرت مردم هستند و در جامعه اسلامی و در نظام مردم سالاری دینی چیزی جز این انتظار نیست.

وی با اشاره به کارکردهای متعدد و متنوع شوراهای اسلامی؛ حل مشکلات مردم و تلاش برای مرتفع نمودن آن را نعمت بزرگ برشمرد که در احادیث و روایات به این مهم اشاره شده است.

حجت الاسلام علیرضا زارعی پاسخگویی و حضور و حل مشکلات مردم را مهمترین وجه در شوراهای اسلامی دانست و افزود: شوراهای اسلامی برخاسته از دل مردم است و در بین مردم است لذا این مساله باید در همه شوراها و نهادهای مردمی تقویت گردد که شاهد پیشرفت های بیشتری باشیم.

امام جمعه شهرستان بشرویه ضمن تشکر از فعالیتهای شورای اسلامی و شهرداری در حوزه های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی خواستار توجه بیش از پیش به مسائل و دغدغه های فرهنگی جامعه و شهرستان گردید و در پایان برای اعضای شورای اسلامی در سطح روستا، شهر، بخش و شهرستان آرزوی توفیق خدمتگزاری بیش از پیش داشت.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه نیز در این دیدار ضمن تبریک هفته شوراها، از خدمات و فعالیت های صورت گرفته تقدیر و تشکر بعمل آورد و گزارش کوتاهی از خدمات پلیس در سطح کشور، استان و شهرستان ارائه نمود و افزود: مجموعه انتظامی مثل همیشه در بطن مردم، با مردم و برای مردم در همه عرصه ها حضور دارد و در حوزه های ترافیکی و … لازم است فرهنگ سازی عمومی صورت گیرد.

سرهنگ نصرالله طاهری با اشاره به اغتشاشات و اعتراضات و تقدیم ۷۰ شهید انتظامی به نظام و انقلاب در سال گذشته؛ اظهار داشت: خدا را شاکریم که مردم شهرستان بشرویه در همه عرصه ها، مناسبت ها و مراسمات پای کار هستند و ما قدردان این بصیرت و همراهی و توجه مردمی هستیم. وی در پایان به برخی از مشکلات و مسائل در حوزه شهری و عمومی نیز اشاره نمود و خواستار پیگیری و مرتفع نمودن موارد ذکر شده گردید.

 

 

 

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
پیام فرماندار شهرستان بشرویه به مناسبت روز ملی اصناف

انتهای پیام/
-