کد خبر : 7341
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۱
-
🔻 ساعتی قبل در محور دیهوک-بیرجند رخ داد؛

حادثه برای اعضای شورای اسلامی شهر بشرویه | پیگیری موضوعات حوزه زمین و مسکن (اراضی حفره و حصاران) با حضور نمایندگان مالکین

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز اعضای شورای شهر بشرویه که جهت پیگیری مسائل حوزه زمین و مسکن (بازنگری طرج جامع) و نیز موضوعات بیمارستان و بهداشت و درمان عازم مرکز استان بودند دچار حادثه شدند.

پیرو شایعه های مطروحه و ایجاد نگرانی برای خانواده ها و تماس مکرر همشهریان محترم جهت جویاشدن حال حادثه دیدگان؛ رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر بشرویه در توضیح این حادثه با اعلام قدردانی از تماس دوستان و همشهریان و ضمن پوزش از ایجاد نگرانی برای شهروندان محترم اظهار داشت: الحمدالله راننده و تمامی سرنشینان خودرو سالم و در سلامت کامل هستند.

حسین شاکری افزود: ساعاتی پیش خودرو پژو شهرداری بشرویه به رانندگی آقای صفری حاجی در کیلومتر ۴۵دیهوک به بیرجند با خودرو سمند اداره کل راه و شهرسازی استان که از مسیر بیرحند به دیهوک‌در حال حرکت بود برخورد کرد که خوشبختانه ختم به خیر گردید.

وی علت این حادثه را انحراف به چپ طرف مقابل احتمالا ناشی از خواب آلودگی راننده طرف مقابل اعلام کرد و افزود: با حضور پلیس کروکی صحنه تصادف تنظیم و اعضای شورا با آژانس جهت شرکت در جلسات برنامه ریزی شده عازم بیرجند شدند.

گفتنی است در این ماموریت حسین شاکری (رئیس شورا) ، محمدرضا وکیل زاده (رئیس کمیسیون عمران شورا) ، محمد اسماعیلی اول (رئیس شورای اسلامی شهرستان و نایب رئیس شورای اسلامی شهر) به نمایندگی از شورای اسلامی حضور دارند.

پایگاه خبری بشرویه نیوز؛ ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای کلیه عزیزان بویژه اعضای شورا و راننده ایشان که از این حادثه هولناک جان سالم بدر بردند، از شهروندان محترم خواست اخبار را از مراجع رسمی پیگیری نموده و به شایعات توجه نکند.

شایان ذکر است مطابق برنامه ریزی انجام شده، اعضای شورا و نمایندگان مالکین اراضی حفره و حصاران تا ساعتی دیگر با رئیس کل دادگستری استان و بازرس کل قضایی استان خراسان جنوبی دیدارهای جداگانه ای خواهند داشت و موضوعات مربوطه را پیگیری خواهند نمود.

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
آغاز بکار نمایشگاه " زن، ایده توانمندی و تولید " در بشرویه

انتهای پیام/
-