کد خبر : 8436
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۳
-
🔻 استاندار خراسان جنوبی در نشست با مسئولین و معتمدین شهرستان بشرویه:

تکمیل طرح‌های نیمه تمام در اولویت برنامه‌های استان قرار دارد

به گزارش پایگاه خبری بشرویه نیوز جواد قناعت استاندار خراسان جنوبی در جلسه دیدار فرماندار، ائمه جمعه، اعضای شورای اسلامی و معتمدین شهرستان بشرویه (مورخ 17 خرداد 1403) گفت: دولت سیزدهم در تکمیل طرح های نیمه تمام جدی است و این موضوع در اولویت برنامه‌های استان هم قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی مکلفند درخصوص تأمین اعتبار و تکمیل این طرح‌ها با اولویت طرح‌های با پیشرفت فیزیکی بالاتر برنامه ریزی لازم را داشته باشند؛ بیان کرد: اهتمام در این زمینه در جهت تعیین تکلیف طرح ها، جلوگیری از هدررفت سرمایه، تحقق سیاست‌های توسعه‌ای دولت و امید آفرینی در جامعه الزامی است.

استاندار خراسان جنوبی در ادامه از سیاست دولت سیزدهم در زمینه احیای واحد‌های تولیدی راکد و نیمه فعال پرداخت و اظهار داشت: از ابتدای دولت سیزدهم، موضوع احیای واحد‌های راکد به طور ویژه در استان دنبال شد و تاکنون نتایج خوبی به همراه داشته است.

قناعت ادامه داد: موضوع بررسی مشکلات و مسائل واحد‌های تولیدی ابتدا در قالب بازدید‌های میدانی احصا می‌شود.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به مصوبات خوب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، عنوان کرد: مصوبات ستاد تسهیل که بعد از برگزاری هر جلسه در دستور کار مدیران قرار می‌گیرد، لازم الاجراست.

در این جلسه در خصوص وضعیت طرح‌های بهداشت و درمان، استخر شنا، سالن آمفی تئاتر، سوله بحران و … در شهرستان بشرویه بحث و تبادل نظر شد.

تسریع در رفع موانع از مسیر تأمین اعتبار و اجرای این طرح‌ها و شتاب بخشیدن به روند کار از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

 

مطالب تصادفی پیشنهادی
سهمیه قیر شهرداری های استان 10 درصد افزایش می یابد

انتهای پیام/
-